KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15803162
nr 1580 3162
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Ryttare, med dedikation, 1948. Akvarell, bildmått: 36x23 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:45:49
19/11 17:41:56
100 kr
20/11 19:40:49
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist